Αποστολέας Θέμα: Σκέψεις για το 2021  (Αναγνώστηκε 4152 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Paneristi Club
  • Paneristi Egiziano
  • *****
  • Μηνύματα: 2908
Απ: Σκέψεις για το 2021
« Απάντηση #40 στις: Δεκέμβριος 04, 2021, 01:42:27 μμ »
Ενώ το 2021 κλείνει για εμένα με θετικό πρόσημο σε ότι αφορά στη συλλογή μου (μπήκαν αρκετά κομμάτια που ήθελα), με βρίσκει δυστυχώς χωρίς πανέρι..

Το 634 έκανε φτερά για εξωτερικό (κριμα.. Έπρεπε να είχε μείνει Ελλάδα το συγκεκριμένο)

Η αλήθεια είναι ότι πολλές φορές σκέφτηκα να κινηθώ προς το μικρό bronzo Blu abisso... Τις τελευταίες ημέρες ξαναφουντωσε σαν σκέψη (αν ήταν 44αρι δε θα είχα αναστολές)

Ίσως να μη χωράει στην ίδια συλλογή με το μπλε fifty fathoms Blancpain... Αλλά το bronzo είναι bronzo



Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Καλομελέτα κι (ίσως) έρχεται...

Once a Paneristi, always a Paneristi

Αποσυνδεδεμένος panasol

  • Paneristi 47mm
  • ****
  • Μηνύματα: 310
Απ: Σκέψεις για το 2021
« Απάντηση #41 στις: Δεκέμβριος 04, 2021, 01:57:11 μμ »
Καλομελέτα κι (ίσως) έρχεται...
Το 44αρι εννοείς;;

Μακάρι βρε Στράτο.... Μακάρι.. Αλλά αυτό το ακούω εδώ και ένα χρόνο.. Ότι υπάρχει σαν project

Sent from my SM-G998B using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Stratos

  • Paneristi Club
  • Paneristi Egiziano
  • *****
  • Μηνύματα: 2908
Απ: Σκέψεις για το 2021
« Απάντηση #42 στις: Δεκέμβριος 04, 2021, 06:39:55 μμ »
Το 44αρι εννοείς;;

Μακάρι βρε Στράτο.... Μακάρι.. Αλλά αυτό το ακούω εδώ και ένα χρόνο.. Ότι υπάρχει σαν project

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Πάνο μέσα στο 2022 θα έχουμε παρουσίαση των νέων 44mm Submersible, σε 4 διαφορετικά υλικά κάσας.
Χρυσό κυκλοφορεί ήδη...
Άρα εφόσον το ατσάλι, τιτάνιο και κάρμπον είναι τα σιγουράκια., το bmg μάλλον απέτυχε να πείσει και το κεραμικό δεν νομίζω να ενδείκνυται, ο μπρούτζος έχει καλές πιθανότητες.
Once a Paneristi, always a Paneristi

Αποσυνδεδεμένος physioman

  • Paneristi 47mm
  • ****
  • Μηνύματα: 292
Απ: Σκέψεις για το 2021
« Απάντηση #43 στις: Δεκέμβριος 04, 2021, 08:50:50 μμ »
Πάνο μέσα στο 2022 θα έχουμε παρουσίαση των νέων 44mm Submersible, σε 4 διαφορετικά υλικά κάσας.
Χρυσό κυκλοφορεί ήδη...
Άρα εφόσον το ατσάλι, τιτάνιο και κάρμπον είναι τα σιγουράκια., το bmg μάλλον απέτυχε να πείσει και το κεραμικό δεν νομίζω να ενδείκνυται, ο μπρούτζος έχει καλές πιθανότητες.
Ωραίο θα ήταν πάντως ένα 44αρι bronzo!!! Να δούμε και τι τιμή θα έχει. Και με τι καντράν!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk