Αποστολέας Θέμα: Διορθώσεις που γίνονται στο φόρουμ  (Αναγνώστηκε 6917 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Centaur

  • Paneristi Team
  • Paneristi Egiziano
  • *****
  • Μηνύματα: 2177
Απ: Διορθώσεις που γίνονται στο φόρουμ
« Απάντηση #30 στις: Σεπτέμβριος 25, 2016, 07:58:09 μμ »
παιδα στην λιστα των μελων καλο θα ηταν να ειναι κατα σειρα εγγραφης και οχι αλφαβητικη σειρα
τουλαχιστον αυτη ειναι η γνωμη μου .... και η συνηθης πρακτικ  ;)

Κώστα δεν βλέπω να έχει κάπου επιλογή για την αρχική σειρά εμφάνισης της λίστας των μελών. Παρόλα αυτά κάνοντας κλικ στο "Ημερομηνία εγγραφής" μπορείς να δεις τα μέλη με την σειρά που έχουν κάνει εγγραφή στο φόρουμ.
From AB on 2020-07-20 16:18:
"Dear all Paneristi Hellas,
Let me say that I am emotion seeing what u did for this fantastic brand. Each detail is take inspiration from the story and from your passion. I will keep every think in my special memory.What to say? Well made, we’ll done well passion."

Αποσυνδεδεμένος Megalos

  • Paneristi 47mm
  • ****
  • Μηνύματα: 254
Απ: Διορθώσεις που γίνονται στο φόρουμ
« Απάντηση #31 στις: Σεπτέμβριος 25, 2016, 10:55:15 μμ »
σωστα Κωστα ... πραγματι το δειχνει αυτο οποτε μαλλον δεν χρειαζεται αυτο που προτεινα ...μπραβο και παλι  ;)

_batman_

  • Επισκέπτης
Απ: Διορθώσεις που γίνονται στο φόρουμ
« Απάντηση #32 στις: Νοέμβριος 12, 2017, 04:12:26 μμ »
Κωστα Σπυρο, τωρα που το forum ειναι ακομα νωρις και πολλα θεματα ειναι ακομα στο σταδιο 2 3 σελιδων

ειναι καλο λογω και τον προβληματων που δημιουργησαν προσφατα τα site με το upload φωτογραφιων να σβηστουν μερικα ποστ που δεν εχουν φωτογραφια και να ξανανεβουν εκει που χρειαζεται!

το λεω με αφορμη μερικα δικα μου ποστ παλια που μαλλον η εχουν κλεισει οι λογαριασμοι η τους εχουν κανει πριβε και δεν φαινεται η φωτογραφια να φυγουν!

βεβαια αυτο προυποθετη χρονο και σχεδον ολοι μας ειμαστε στα κοκκινα!

απλα το καταγραφω να υπαρχει! και σαν ιδεα και σαν οτι δε με πειραζει να σβηστουν ποστ μου!!