Αποστολέας Θέμα: Kyros Straps  (Αναγνώστηκε 1126 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος DIMOS

  • Paneristi Club
  • Paneristi Egiziano
  • *****
  • Μηνύματα: 1152
Kyros Straps
« στις: Ιούνιος 22, 2019, 10:33:45 μμ »
Καλησπέρα σε όλους σας!!! Προσπαθώ εδω και αρκετή ώρα να παραγγείλω από Kyros Straps ένα λουρί που μου έκανε κλικ.... Αλλά μάταια.... δεν μπορώ μέσα απο το site του να κανω παραγγελία... δεν υπάρχει σαν option... συμπληρώνω όλα τα στοιχεία που χρειάζονται για του λουρί... διαστάσεις,χρωματα κλπ κλπ και αφου τα συμπληρώνω όλα δεν υπάρχει option αγοράς ή να το βάλω σε κάποιο basket ή κάτι που να προμηνύει αγορά....
Αν κάποιος έχει κάνει αγορά στο παρελθόν ας με βοηθήσει παρακαλώ!!!! :m0125: :m0125:

Αποσυνδεδεμένος gerogian

  • Paneristi Team
  • Paneristi Egiziano
  • *****
  • Μηνύματα: 8487
Απ: Kyros Straps
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 23, 2019, 01:07:33 πμ »
Καλησπέρα σε όλους σας!!! Προσπαθώ εδω και αρκετή ώρα να παραγγείλω από Kyros Straps ένα λουρί που μου έκανε κλικ.... Αλλά μάταια.... δεν μπορώ μέσα απο το site του να κανω παραγγελία... δεν υπάρχει σαν option... συμπληρώνω όλα τα στοιχεία που χρειάζονται για του λουρί... διαστάσεις,χρωματα κλπ κλπ και αφου τα συμπληρώνω όλα δεν υπάρχει option αγοράς ή να το βάλω σε κάποιο basket ή κάτι που να προμηνύει αγορά....
Αν κάποιος έχει κάνει αγορά στο παρελθόν ας με βοηθήσει παρακαλώ!!!! :m0125: :m0125:

Ας τα πουμε αυριο το πρωι Δημο, να μιλησουμε κατ ευθειαν με τον Κυριακο.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Στ’ αυτοκίνητα είναι πολύ εύκολη η επιλογή: ALFA ROMEO
Στις ομάδες ακόμη ευκολότερη: AEK
Kαι στα ρολόγια όμως δεν είναι δύσκολη: PANERAI

Αποσυνδεδεμένος merlon

  • Paneristi 47mm
  • ****
  • Μηνύματα: 438
Απ: Kyros Straps
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 29, 2019, 05:29:33 μμ »
Καλησπέρα σε όλους σας!!! Προσπαθώ εδω και αρκετή ώρα να παραγγείλω από Kyros Straps ένα λουρί που μου έκανε κλικ.... Αλλά μάταια.... δεν μπορώ μέσα απο το site του να κανω παραγγελία... δεν υπάρχει σαν option... συμπληρώνω όλα τα στοιχεία που χρειάζονται για του λουρί... διαστάσεις,χρωματα κλπ κλπ και αφου τα συμπληρώνω όλα δεν υπάρχει option αγοράς ή να το βάλω σε κάποιο basket ή κάτι που να προμηνύει αγορά....
Αν κάποιος έχει κάνει αγορά στο παρελθόν ας με βοηθήσει παρακαλώ!!!! :m0125: :m0125:
Έχω το κινητό του . Είναι Θεσσαλονίκη ο Κυριάκος. Μου είπε ότι το site θέλει αναβαθμιση . Αν θέλεις στείλε μου πμ να στο στείλω

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος DIMOS

  • Paneristi Club
  • Paneristi Egiziano
  • *****
  • Μηνύματα: 1152
Απ: Kyros Straps
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 29, 2019, 06:06:46 μμ »
Έχω το κινητό του . Είναι Θεσσαλονίκη ο Κυριάκος. Μου είπε ότι το site θέλει αναβαθμιση . Αν θέλεις στείλε μου πμ να στο στείλω

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σε ευχαριστώ πολύ!!! Επικοινώνησε μαζί σου ο Κυριάκος και όλα καλά... :yo: